ODKRYJ ABH


Fani ABH wciąż nie mają dość naszych produktów do brwi, palet cieni do powiek, zestawów do konturowania, podkładów w płynie i szminek w płynie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą mocno napigmentowanych, doskonale blendujących się cieni do powiek i rewelacyjnych odcieni błyszczyków do ust. Stwórz dowolny makijaż, jaki tylko sobie wyobrazisz, dzięki naszym wodoodpornym bazom do powiek i eyelinerom. Skompletuj pełen zestaw produktów, wybierając spośród naszej gamy artykułów, pędzli i przyrządów do makijażu o profesjonalnej jakości.

BESTSELLERY

Nie bez powodu nazywa się je bestsellerami. Fani ABH wciąż nie mają dość naszych produktów do brwi, palet cieni do powiek, zestawów do konturowania, podkładów w płynie i szminek w płynie. Zapoznaj się z naszą pełną gamą bogato napigmentowanych, doskonale blendujących się cieni do powiek i rewelacyjnych odcieni błyszczyków do ust. Stwórz dowolny makijaż, jaki tylko sobie wyobrazisz, dzięki naszym wodoodpornym bazom do powiek i eyelinerom. Skompletuj pełen zestaw produktów, wybierając spośród naszej gamy artykułów, pędzli i przyrządów do makijażu o profesjonalnej jakości.

KUPUJ TERAZ

NOWOŚCI

Niezależnie od tego, czy szukasz nowych rewolucyjnych kolorów, wykończeń czy przyrządów, możesz liczyć na ABH! Nasze nowe produkty do makijażu ust i palety pomogą Ci zachować ciekawy, fascynujący styl – naprawdę trudno im się oprzeć.

KUPUJ TERAZ

ZESTAWY I PAKIETY

Połącz swoje ulubione produkty ABH w jednym zestawie. Przeglądaj nasz szeroki wybór starannie dobranych zestawów do makijażu i kolekcji kosmetyków kolorowych (wszystkie w ekskluzywnych cenach).

KUPUJ TERAZ

MAKIJAŻ WEGAŃSKI

Zaufaj Anastasia Beverly Hills, aby mieć pewność co do swojego wyboru kosmetyków. Zawsze jesteśmy w 100% zaangażowani w tworzenie, sprawdzanie i opracowywanie produktów cruelty free – to oznacza, że żaden produkt nie był i nie będzie wytwarzany kosztem testów na zwierzętach. Ponadto ABH angażuje się w zapewnianie najlepszych wegańskich opcji makijażu we wszystkich kategoriach produktów. Niezależnie od tego, czy szukasz wegańskich kosmetyków do twarzy, brwi, oczu czy ust, możesz na nas liczyć.

KUPUJ TERAZ

KOLEKCJA NORVINA

Witamy w centrali ABH Norvina! Historia makijażu Norvina zaczyna się tutaj. Uzupełnij swoją kolekcję Norvina, wybierając spośród szerokiej gamy produktów: od palety Norvina Eye Shadow Palette, która wszystko zapoczątkowała, po zaawansowane palety Norvina Pro Pigment Palette i Norvina Glitter z limitowanej edycji. Poznaj ekskluzywne akcesoria i artykuły kolekcjonerskie Norvina, które pomogą Ci pokazać swoją obsesję jej punkcie!

KUPUJ TERAZ