n/a

ANASTASIA BEVERLY HILLS

Nie masz takich brwi, które miały być Ci przeznaczone? Anastasia Soare może to naprawić za pomocą swojej opatentowanej metody kształtowania brwi Golden Ratio®, dzięki której stworzyła branżę stylizacji brwi w 1997 roku w swoim salonie w Beverly Hills. Trzy lata później wprowadziła pierwszą linię kosmetyków do makijażu brwi, dzięki czemu teraz wszyscy możemy uzyskać kształt brwi jak z salonu, zatwierdzony przez Anastasia.

ONA WYMYŚLIŁA BRWI.

Żadna marka nie staje się jednym z najszybciej rozwijających się globalnych przedsiębiorstw w branży beauty przez przypadek. Poznaj największą rewolucjonistkę w branży – Anastasia Soare – będącą siłą twórczą stojącą za marką Anastasia Beverly Hills. Dzięki jej przełomowej metodzie Golden Ratio® można stworzyć iluzję symetrii, harmonii i proporcji twarzy, czyli tajemnicy postrzegania twarzy jako atrakcyjnych. Jej brwi upiększają stylizacje najsłynniejszych osób na świecie, takich jak Kardashianki, JLo, Kylie Jenner, Justin i Hailey Bieber, Victoria Beckham oraz Michelle Obama.
ANASTASIA SOARE

ANASTASIA SOARE

CEO i ZAŁOŻYCIELKA MARKI

Jeśli zdarzyło Ci się wykonywać makijaż Anastasii, to wiesz, że to coś więcej niż jedynie luksusowy makijaż. To coś więcej niż jedynie moda czy stylizacja. To coś więcej niż jedynie uzyskanie najpiękniejszych brwi, ust lub rzęs. Każdy produkt Anastasii jest tworzony z myślą o osiąganiu zamierzonych celów, z dbałością o szczegóły i estetykę, dzięki czemu możesz uzyskać niesamowite, profesjonalne rezultaty, nie będąc profesjonalistą. Wszystkie formuły, odcienie i produkty są wystarczająco zaawansowane, aby mogli z nich korzystać profesjonaliści, a jednocześnie wystarczająco łatwe w użytkowaniu, aby mogli z nich korzystać również początkujący. Dzięki swojemu 25-letniemu doświadczeniu i innowacjom Anastasia stale wprowadza zmiany w branży i na nowo określa definicję luksusowego makijażu.