FESTIWALOWE PRODUKTY 20% TANIEJ ✨
Dodatkowo 2 prezenty przy wydaniu 270zl

Róż i bronzer

8 wyników

Róż i bronzer to dwa podstawowe kosmetyki, które mogą nadać twarzy piękny, wielowymiarowy wygląd i ulepszyć każdy makijaż. Chociaż oba te produkty służą podobnym celom, różnią się przede wszystkim sposobem używania i efektami wizualnymi. Przeanalizowaliśmy każdy produkt i przygotowaliśmy profesjonalne wskazówki, aby pomóc Ci korzystać z różu i bronzera ze wspaniałym efektem.
Sortuj według:
 • Popularność
 • Cena: od niskiej do wysokiej
 • Cena: od wysokiej do niskiej
 • Wysokość rabatu
 • Najnowsze
0 Wybrane
1 Opcja(e)
 • Face (8)
0 Wybrane
1 Opcja(e)
 • Sheer to Full (4)
0 Wybrane
2 Opcja(e)
 • Matte (3)
 • Natural (1)
0 Wybrane
2 Opcja(e)
 • Cream (2)
 • Powder (2)
0 Wybrane
3 Opcja(e)
 • Blush (2)
 • Bronzer (5)
 • Contour (1)
Wybrano Zakres Cen zł130 - zł240
Nie znaleziono produktów w podanym przedziale
0 Wybrane
1 Opcja(e)
 • do 25% (8)

Products

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O RÓŻACH I BRONZERACH DO BRWI

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ RÓŻU?

Róż to najlepszy wybór, gdy chcesz dodać odrobinę koloru w konkretnych punktach. Żywa, świeża dawka różowego koloru nadaje cerze różany blask – szczególnie ważny w chłodniejsze zimowe miesiące, gdy skóra może wyglądać na matową i bladą. Jednak róż jest dobrym wyborem przez cały rok i to nie przypadek, że należy do klasycznych produktów w świecie kosmetyków. Warto wypróbować Blush Trio –podstawową paletę z 3 odcieniami różu o bogatej pigmentacji i drobno zmielonej konsystencji, która doskonale się rozprowadza. Każdy odcień różu w tym zestawie umożliwia stopniowanie efektu i zapewnia jednolite wykończenie. Odcienie można mieszać, aby urozmaicić makijaż twarzy. Nałóż róż bezpośrednio na górną część policzków. Aby uzyskać delikatny kolor, nałóż odcienie z palety różów, wykonując lekkie ruchy omiatające. Aby uzyskać bardziej nasycony kolor, nałóż Blush Trio za pomocą ruchów punktowych.

DO CZEGO SŁUŻY BRONZER?

Bronzer sprawdza się najlepiej, gdy chcesz nadać cerze ciepły letni blask, by uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem. Ten kosmetyk należy również do kategorii makijażu konturującego, o ile odcień jest matowy i nie połyskuje. Korzystając z bronzera, możesz doskonale wykonturować twarz. Możesz osiągnąć taki efekt dzięki ABH Powder Bronzer. To drobno zmielony puder brązujący, który zapewnia naturalne matowe wykończenie z możliwością budowania krycia. Ten profesjonalnej jakości puder brązujący nie obciąża skóry twarzy ani ciała, i doskonale się blenduje, tworząc ciepły efekt skóry muśniętej słońcem. Bronzer można nakładać w wielu różnych miejscach, na przykład na policzkach, szczęce czy brwiach, w celu dodania blasku lub konturowania. Aby uzyskać naturalny, słoneczny brąz, wybierz odcień o 1–2 tony ciemniejszy od Twojej karnacji. Aby uzyskać bardziej intensywny brąz, wybierz odcień o 2–3 tony ciemniejszy od Twojej karnacji. Duże, zwężane pędzle do makijażu z naturalnych włókien idealnie nadają się do nakładania Powder Bronzer na czoło, policzki, linię szczęki i ciało, zapewniając nieskazitelne, słoneczne wykończenie. Z kolei średni, okrągły pędzel do makijażu z naturalnych włókien najlepiej nadaje się do precyzyjnej aplikacji.

CZY MOŻNA UŻYWAĆ RÓŻU I BRONZERA RAZEM?

Niesamowite razem i osobno. Użycie zarówno różu, jak i bronzera, może stworzyć zachwycające, naturalne wykończenie. Zacznij od nałożenia różu na policzki, a następnie rozprowadź bronzer w zagłębieniach policzków, aby wizualnie unieść kości policzkowe. Zawsze zaczynaj delikatnie i pamiętaj, aby rozetrzeć produkt, by uzyskać gładki gradient koloru. Jeśli szukasz odpowiednich narzędzi, sprawdź A19 Pro Brush, A20 Pro Brush lub naszą pełną gamę pędzli do makijażu twarzy. Wszystkie stylizacje z różem i bronzerem doskonale uzupełnia spray utrwalający.