ABH brows

NATURALNE BRWI:

JAK UZYSKAĆ DELIKATNE BRWI O NATURALNYM WYGLĄDZIE
Uzyskaj efekt pełnych, podkreślonych i naturalnych brwi w trzech prostych krokach. Idealna metoda dla przerzedzonych brwi.

UZYSKAĆ NATURALNY WYGLĄD BRWI:

Anastasia Beverly Hills Brow Definer

KROK 1: ZARYSOWANIE + WYPEŁNIENIE

Zaznacz kontur brwi, używając płaskiej strony Brow Definer. Przeczesz włoski w górę za pomocą końcówki z pędzelkiem spoolie. Następnie, używając płaskiej krawędzi końcówki z kredką, obrysuj dolną część brwi od łuku do końca. Następnie zaczesz włoski ku dołowi i płaską stroną obrysuj górną linię brwi, od łuku do końca. Zaczesz włoski z powrotem na miejsce i wypełnij przerzedzone obszary, używając średniej strony końcówki.

Anastasia Beverly Hills Brow Wiz®

KROK 2: DETALE

Zaczynając od najwyższego punktu łuku brwiowego, narysuj kreski przypominające włoski przy użyciu Brow Wiz®. Rozetrzyj, aby uzyskać naturalne wykończenie. Aby znaleźć swój łuk, postępuj zgodnie z metodą Golden Ratio® opracowaną przez Anastasię. Umieść pędzel na czubku nosa i dopasuj go do środka tęczówki, aby nadać brwiom harmonijny wygląd odzwierciedlający wyjątkową budowę Twoich kości.

Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel

KROK 3: WYKOŃCZENIE

Aby wizualnie unieść brwi, nałóż Clear Brow Gel, stosując lekki nacisk, krótkimi ruchami ku górze. To dodatkowo utrwali brwi i sprawi, że włoski pozostaną na swoim miejscu. Aby jeszcze bardziej podkreślić brwi i nadać im nienaganny wygląd, użyj Pro Pencil do rozświetlenia pod samymi brwiami oraz wokół ich brzegów. Użyj pędzla Brush 20, aby rozetrzeć produkt na skórze i uzyskać delikatne wykończenie.

JAKICH PRODUKTÓW POTRZEBUJĘ?

PORADY ANASTASII DLA EFEKTU NATURALNYCH BRWI

WSKAZÓWKA 1

Użyj końcówki spoolie Brow Wiz i Brow Definer do blendowania, aby uzyskać idealne wykończenie.


WSKAZÓWKA 2

Sekret naturalnych brwi, które nie wyglądają na sztuczne i zbytnio wymodelowane, polega na subtelnym budowaniu wielowymiarowego efektu za pomocą kilku produktów, by stworzyć delikatny, naturalny wygląd.

WSKAZÓWKA 3

Temperówka ABH Sharpener to niezbędne narzędzie do precyzyjnego ostrzenia końcówek kredki do brwi, ust i oczu. Idealnie sprawdzi się także w podróży.

WYPRÓBUJ SAMODZIELNIE