na

UCZ SIĘ/
NOWY Beauty Balm
Serum Boosted Skin Tint

Pierwszy tego typu podkład do twarzy – formuła z serum, która zapewni Ci krycie od naturalnego do lekkiego. Dzięki aż 8 przyjaznym skórze składnikom, zapewni Ci naturalne wykończenie i intensywną pielęgnację.

KUP


BEAUTY BALM JEST...

Chciałam stworzyć coś, co wypełni lukę pomiędzy ABH a nowym klientem, gdyż moim celem jest powitanie tego klienta, a jednocześnie pozostanie sobą. Balsam Beauty Balm to coś innego niż Stick Foundation, zasadniczo jest to zabarwiony produkt do pielęgnacji skóry w sztyfcie, idealny na ten pierwszy raz. Ma takie same właściwości jak krem BB, a postać sztyftu sprawia, że bardzo łatwo go nakładać
w domu lub w podróży. Potraktuj go jak hybrydę środka do pielęgnacji skóry i produktu do makijażu – to produkt leczniczy, który dodatkowo koloryzuje. Jest to 
najłatwiejszy i najprostszy sposób na makijaż, który w dwie sekundy sprawi, że będziesz wyglądać świetnie. Tego typu przenośny produkt naprawdę pozwala na szybkie i łatwe nakładanie. Możesz go nakładać nawet w samochodzie, jest tak poręczny. Wystarczy nałożyć bezpośrednio na skórę i rozprowadzić opuszkami palców – to jak nakładanie środka do pielęgnacji skóry, bez użycia pędzelka. W ten sposób uzyskasz naturalny, świeży wygląd. To naprawdę idealny produkt do makijażu bez robienia makijażu. Nie mogę się doczekać, kiedy go wypróbujesz”.

Prezes ABH, Claudia Soare.

na

KEY BENEFITS

MIKROSFERY HA+ – Pomagają redukować linie mimiczne i zmarszczki.
KOMPLEKS PEPTYDOWY – Pomaga przywrócić skórze młodość.
KWASY TŁUSZCZOWE – Pomagają chronić i regenerować skórę.
STABILIZATOR KOLAGENU – Pomaga nawilżać skórę, by nadać jej gładkość.
OLEJ KOKOSOWY – Pomaga przywrócić skórze blask.
MASŁO SHEA – Pomaga nadać skórze miękkość i nawilża ją.
OLEJ MARULA – Pomaga zapewnić skórze odżywienie dzięki przeciwutleniaczom o intensywnym działaniu.
OLEJ Z ZIAREN JOJOBA – Koi skórę i zapewnia jej nawilżenie.

ZNAJDŹ SWÓJ ODCIEŃ

BEFORE & AFTER

Two images overlayed with reveal button
before
after

POŁĄCZYĆ Z

n/a

MAGIC TOUCH
CONCEALER

ULTRA-SMOOTH FORMULA. LUMINOUS, NATURAL FINISH.
CONCEALS, BRIGHTENS, CORRECTS.

Correct, brighten, blur and conceal while blending to a luminous second-skin finish. With buildable medium to full coverage, light-reflecting ingredients neutralize imperfections and create a soft-focus effect with a natural finish.

£27

ZOBACZ ZDJĘCIA
ZOBACZ ZDJĘCIA
SKLEP WEDŁUG KATEGORII